15 Temmuz Milli İrade Meydanında anma programı düzenliyor.

15 Temmuz Milli İrade Meydanında anma programı düzenliyor.
Aksaray Belediyesi, 15 Temmuz darbe girişiminde demokrasi mücadelesi vermek için şehit olan ve yararlanan vatandaşların anısına 15 Temmuz Milli İrade Meydanında anma programı düzenliyor.

Ülke genelinde 15 Temmuz’da her yıl Demokrasi ve Milli Birlik Günü olarak çeşitli anma etkinlikleri düzenleniyor. Aksaray Belediyesi’ de 15 Temmuz 2016 gecesinde yaşananları tekrar hissettirmek adına 15 Temmuz Milli İrade Meydanında anma programı düzenleyecek. Mehter gösterisi ile 19.30’da başlayacak olan programda 15 Temmuz’da yaşanan olayların sinevizyon gösterileri, Kur’an-ı Kerim tilaveti, sanatçı Zara ve yerel sanatçıların 15 Temmuz kahramanlarına yönelik türküleri, dualar ve çeşitli etkinliklerle gecenin geç saatlerine kadar devam edecek.

15 Temmuz hain darbe girişimi karşısında milli birlik içerisinde hissedilen duyguların tekrar anımsanması için düzenlenen programa Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, tüm vatandaşları davet etti.
Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER