68 Aksaray Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımız Lig boyunca katıldığı 5 müsabakadan tamamını galibiyetle sonuçlandırdı.

68 Aksaray Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımız Lig boyunca katıldığı 5 müsabakadan tamamını galibiyetle sonuçlandırdı.
Şehrimizin adını Süper Lig’e taşımaya hazırlanan 68 Aksaray Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımız 1. Lig’de mücadele ediyor. Pandemi süreci sebebi ile tüm maçlarını Yalova ve Bursa’da gerçekleştiren Tekerlekli Sandalye Basketbol takımımız katıldığı tüm maçlarda şehrimizin yüzünü güldürdü. Süper Lig’e çıkmak için mücadele eden 1. Lig’de toplam 12 takım var. Lig sonunda 1. Ve 2. Olan takımlar Süper Lig’e yükselecek. Lig boyunca 11 maç oynanacak. Şuana kadar temsilcimiz 68 Aksaray Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı 5 maça çıkarak mağlubiyet görmedi.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in destekleri ile başarılı bir sezon geçiren takım yöneticileri ve oyuncuları şehrimizin adını ulusal ve uluslararası müsabakalarda en güzel şekilde temsil edeceklerini belirttiler. Her koşulda desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e ve ekiplerine teşekkür ettiler.
Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER