ak heyet gençlik ve bilim merkezini ziyaret etti

ak heyet gençlik ve bilim merkezini ziyaret etti

AK Parti Aksaray il teşkilatı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını Aksaray Belediyesi Gençlik ve Bilim Merkezinde gerçekleştirdi.

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy riyasetinde maske, mesafe ve temizlik kurallarına hassasiyetle riayet edilerek gerçekleştirilen haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Kutlu davada görev alan yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek başarılar dileyen İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Bugün buradaki toplantımızın amacı birlikte yol yürüdüğümüz arkadaşlarımızın birbirleri ile tanışmasına vesile olmak. Parti içi birlik ve beraberliğin, kardeşliğin, AK gönüllülüğün esasına dayalı çalışma sistemi ile Aksaray’da başarılı çalışmalara inşallah birlikte imza atacağız. AK Parti’ye gönül vermiş her bir kardeşim yürekten inanır ki; dünyadaki hiçbir makam, AK Parti çatısı altında, liderimiz, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la yol arkadaşlığı yapmaktan, daha değerli olamaz. Mevkiler, makamlar geçicidir ama bizim sevdamız, pazara kadar değil mezara kadar sürecek bir sevdadır. Siyasette bizim için her yer, her makam bir mücadele sahasıdır. Bu bir gönül yolculuğu bir kalp ittifakıdır. Bunun için de, AK Parti davasına ve onun lideri Recep Tayyip Erdoğan’a sadakat duyan bir yürek yeter. Bugün burada olan veya olmayan tüm kardeşlerim de bu yüreğin olduğuna inancım tamdır. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Toplantıda ayrıca 24 Mart’ta Ankara’da yapılacak olan Büyük Kongrede ele alındı.

Karşılıklı fikir alışverişlerin ardından AK heyet, Aksaray Belediyesi Gençlik ve Bilim Merkezini gezerek incelemelerde bulundu.

Bilim Merkezinde yürütülecek çalışmaların gençlerin pek çok yönden gelişimine katkı sağlayacağını ifade eden İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Aksaray Belediyesi Gençlik ve Bilim Merkezimiz içerisinde gençler; robotik kodlama, astronomi ve uzay bilimleri, zeka oyunları ve daha nicelerini bulabilir. Şehrimizin dört bir köşesinden gençlerimizi Bilim Merkezimizi görmeye davet ediyorum. İnanıyorum ki burada geçirecekleri vakitler onlar için önemli bir deneyim olacak. Belediye Başkanımız Evren Dinçer’e,

ekibine ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. İlimize ve ülkemize hayırlı olsun” dedi.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER