AK Parti Aksaray 7. Olağan İl Kongresi

AK Parti Aksaray 7. Olağan İl Kongresi
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET ÖZHASEKİ;

AKSARAY’IN HIZLA GELİŞTİĞİNE ŞAHİTLİK EDİYORUZ”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti Aksaray 7. Olağan İl Kongresine katılmak üzere geldiği Aksaray’da ilk olarak hayatını kaybeden Aksaray Belediye Başkanlarından Ahmet Er’in belediye önünde düzenlenen cenaze törenine katıldı. Cenaze töreninden sonra Aksaray Belediyesini ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Aksaray’a övgüler yağdırdı ve “Bizler Aksaray’a yabancı değiliz. Aksaray’ın hızla geliştiğine şahitlik ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Aksaray Belediye Başkanlarından Ahmet Er’in cenaze töreninden sonra Aksaray Belediyesini ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Belediye Başkanı Evren Dinçer ile bir süre görüştü.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray’da hayata geçirdiği proje ve hizmetler ile ilgili Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’ye brifing sundu. Halen devam eden projelerin son durumu hakkında bilgi verdi.

Aksaray’ın orta Anadolu’da gelişen iller arasında bulunduğunu ifade eden Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, “Biz zaman zaman illerimizi ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimizde illerimizin röntgenini de çekiyoruz. Ele alınacak bir konu varsa genel merkezimizle o konuyu değerlendirmeye alıyoruz. Belediye başkanlarımız nasıl daha başarılı olurlar bunun gayesini taşıyoruz. Bakanlıklarda işleri varsa koordinesi sağlıyoruz” dedi.

18 yıllık iktidarlık süresi boyunca çok güzel işler yapıldığına dikkat çeken AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki “İktidar olma ve hükümet etme noktasında gelmiş geçmiş tüm iktidarlardan daha başarılıyız. Sağlıkta, ulaşımda, enerjide, savunma sanayisinde ve aklınıza gelen her alanda Allah’a hamdolsun başarılıyız. AK Parti belediyelerimizde hizmette yarışıyor ve çok önemli işler başarıyor” dedi.

Aksaray’da ki çalışmaları yerinde bulunduğu ifade eden Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Belediye Başkanı Evren Dinçer’e yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederek başarılar diledi. Aksaray’da bulunmaktan memnuniyet duyduğunu söyleyen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Aksaray’a her konuda destek vermeye hazır olduğunu belirtti.
Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER