Akıllı Bisiklet Yolu Projesi

Akıllı Bisiklet Yolu Projesi

Belediye Başkanı Evren Dinçer’in trafik yoğunluğunu azaltacak, spora teşvik edecek projelerinden olan ‘’Akıllı Bisiklet Yolu Projesi’’ için bisikletler ve üniteler tanıtıldı.

Aksaray’da vatandaşlara bisiklet kullanma alışkanlığı kazandıracak olan Akıllı Bisiklet Yolu Projesi için geçtiğimiz günlerde ölçüm çalışmaları yapılmıştı. Belediye Başkanı Evren Dinçer tarafından hassasiyetle takip edilen proje de kullanılacak bisikletler ve üniteler firma yetkilileri tarafından sergilendi.

Aksaray Belediyesi sosyal tesisi bahçesinde projede kullanılacak bisikletlerin ve ünitelerin tanıtımında Belediye Başkanı Evren Dinçer’de bulundu. Belediye Başkanı Evren Dinçer, Firma yetkililerinden kullanılacak bisikletler ve üniteler hakkında bilgi aldı.

Sağlıklı, güvenli, ekonomik, doğa dostu ve erişilebilirlik açısından da son derece kullanışlı bir ulaşım türü olan bisiklet kullanımının yaygınlaşması ile beraber; enerji tasarrufu, ulaşımda altyapı maliyetlerinin düşmesi, gürültü ve görüntü kirliliğinin azaltılması hedefleniyor.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, bu tür kazanımların hayata geçmesi için Akıllı Bisiklet Yolu projesi üzerinde hassasiyetle durulduğunun altını çizdi.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER