Aksaray Belediyesi, altyapı çalışmalarına Cumhuriyet Mahallesinde devam ediyor.

Aksaray Belediyesi, altyapı çalışmalarına Cumhuriyet Mahallesinde devam ediyor.

Aksaray Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri Cumhuriyet Mahallesi’nde kanalizasyon hattı çalışması başlattı.

Şehrin planlı bir şekilde büyümesi için üst yapı ile birlikte alt yapı çalışmalarını sürdüren Aksaray Belediyesi, bu zamana kadar alt yapıda önemli çalışmalara imza attı. Alt yapıda öncelik olarak içme suyu hatlarını yenileyen Belediye ekipleri, işlevini yerine getirmeyen ve ömrünü tamamlamış asbest boruları yeni nesil poliüretan borularla değiştiriyor.

Alt yapıda eksikliği yaşanan mahallerde belirlenen plan doğrultusunda çalışma sergileyen ekipler, şehrin kanalizasyon şebeke hattını daha sağlıklı hale dönüştürüyor.

Cumhuriyet Mahallesi 7463 numaralı Sokakta kanalizasyon şebeke hattı inşaatına başlayan Belediye ekipleri, kanalizasyon şebeke hattının sorunsuz olması için 200 lük korige boru döşedi.

Yapılan çalışma ile Cumhuriyet Mahallesinde ihtiyaç duyulan kanalizasyon eksikliği giderilmiş oldu.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER