Aksaray belediyesi borç yapılandırmaları için başvuruları almaya başladı

Aksaray belediyesi borç  yapılandırmaları için başvuruları almaya başladı

Aksaray Belediyesi, 7256 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması kanununa göre emlak, çevre temizlik, ilan reklam ve diğer vergi harçlar ile su borcu olanlar için yapılandırma başlattı.

Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Herhangi bir nedenden dolayı bu zamana kadar belediyeye borçlarını ödeyememiş olan vatandaşlarımız Belediyemize gelerek borçlarını yapılandırabilirler” denildi.

Yapılandırma işlemleri için başvuruların Aksaray Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünde bizzat yapılması gerekiyor.

Pandemiden dolayı sokağa çıkmak istemeyen vatandaşlar, www.aksaray.bel.tr adresi e-belediye sayfası üzerinden yapılandırma için online başvuru yapabilecek.

Yapılandırma için başvuruların 31.12.2020 tarihine kadar süreceği bildirildi. Yoğunluktan dolayı vatandaşların başvuru işlemlerini son güne bırakmamaları istendi.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER