Aksaray belediyesi korona virüs tedbirlerini aralıksız sürdürüyor

Aksaray belediyesi korona virüs tedbirlerini aralıksız sürdürüyor

Son yılların en büyük küresel sağlık sorunu olan Korona Virüs salgınına karşı ilk günden itibaren önlem alan Aksaray Belediyesi, tedbirlerini sürdürüyor.

Belediye Başkanı Evren Dinçer’in talimatları doğrultusunda bilim kurulu kararlarını uygulama yönünde çalışma yürüten Belediye ekipleri vatandaşların bireysel korunmaları için gerekli olan maske ve hijyen ürünlerini vatandaşlara ulaştırmaya devam ediyor.

Aksaray Belediyesi’nin bir birimi olan AKMEK hizmet merkezinde Belediye imkanları ile üretilen maskeler vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtılmaya devam ediyor.

Belediye ekipleri üretilen maskeleri Belediye hizmet binasında ve diğer birimlerde vatandaşlara ulaştırmanın yanı sıra meydanlarda ve toplu kullanım alanlarında da dağıtıyor.

Salgın sürecini en başından itibaren titizlikle takip eden Belediye Başkanı Evren Dinçer, şehiriçi ve şehirlerarası toplu taşıma araçlarında maske dağıtılması ve maske kullanmayan vatandaşların uyarılmasına yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

Aksaray Belediyesine bağlı zabıta müdürlüğü ekipleri, bugün toplu taşıma araçlarında yolculuk yapan vatandaşlara maske dağıtılarak maske kullanmanın salgını önlemekte önemli bir etken olduğu bilgisini paylaştı. Maske kullanmayan vatandaşlara ilgili kanun maddesi gereğince ceza yazılabileceğinin uyarısı yapıldı

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER