Aksaray belediyesi ve aile çalışma ve sosyal hizmetler bakanlığı arasında çocuk evleri sitesi için iş birliği protokolü imzalandı

Aksaray Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen imza töreninde Belediye Başkanı Evren Dinçer, ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İsrafil Aktürk, Çocuk Evleri Sitesi Hizmet Binaları inşaatına ilişkin iş birliği protokolünü imzaladı.

Aksaray  belediyesi ve aile çalışma ve sosyal hizmetler bakanlığı arasında çocuk evleri sitesi için iş  birliği protokolü imzalandı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Aksaray Belediyesi arasında Çocuk Evleri Sitesi hizmet binaları inşaatı yapımı iş birliği protokolü imzalandı.

Aksaray Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen imza töreninde Belediye Başkanı Evren Dinçer, ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İsrafil Aktürk, Çocuk Evleri Sitesi Hizmet Binaları inşaatına ilişkin iş birliği protokolünü imzaladı.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, iş birliği protokolünün Aksaray için hayırlı olmasını diledi. Aksaray Belediyesinin kamu kurumları ve STK’larla sürekli işbirliği içeresinde olduğunu aktaran Başkan Dinçer, korunmaya muhtaç çocukların güvenilir bir ortamda barınıp yaşamlarını sürdürebileceği, temel gereksinimlerinin karşılanabileceği hizmet binalarının yapımı için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler ile koordineli bir çalışma yürütüleceklerini söyledi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İsrafil Aktürk, sosyal hizmetlerin toplumdaki dezavantajlı kesimler için önemli çalışmalar gerçekleştirdiği ve Aksaray Belediyesinin bu anlamda önemli desteğinin bulunduğunu açıkladı.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İsrafil Aktürk, beraberindeki şube müdürleri ile pandemi sürecinde göstermiş özverili çalınmalarından dolayı Başkan Dinçer’e teşekkür ettiler.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER