Aksaray belediyesinden ''evde kalanlara ''moral konseri

Aksaray belediyesinden ''evde kalanlara ''moral konseri
Aksaray Belediyesi, Koronavirüs tedbirleri nedeniyle Cuma günü başlayarak Pazartesi sabahı sona eren sokağa çıkma kısıtlamasında evlerinde kalan vatandaşlara moral vermek, destek olmak için kamyonet kasasından mobil konser düzenledi. Moral konserinde sokağa çıkma kısıtlamasından en çok etkilenen çocuklarda unutulmadı. Konser sırasında çocuklara oyuncak kamyon ve bebekler, top, kitaplar hediye edildi.

Aksaray Belediyesi, yurt genelinde hafta sonu başlayan kısıtlamalarda vatandaşları eğlendirmek için müzik ekibiyle Aksaray sokaklarında gezici konser programı organize etti. Kamyon kasasından eğlenceli müzik ve şarkılardan oluşan konserde, kostümlü çizgi film kahramanları çocuklarını eğlendirdi.

Kısıtlamaya uyarak hafta sonu evlerinden çıkmayan vatandaşlar, balkonlara çıkarak alkışlarla konsere eşlik ettiler. Çocuklarda, anne babaları gibi balkonlara çıkarak kostümlü çizgi film kahramanlarına el salladılar.

Kısıtlamadan en çok etkilenen çocuklara, konser esnasında oyuncak araba ve bebeklerle, kitap, puzzle, top ve balonlar hediye edildi. Balkonlarından sepet uzatan vatandaşlara çeşitli hediyeler verildi.

İki gün boyunca Aksaray’ı sokak sokak ve cadde cadde gezen mobil konser aracı, vatandaşların moral kaynağı oldu.
Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER