Aksaray İl Jandarma Komutanlığı tarafından trafik kazalarının en aza indirilmesi çalışmaları

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı tarafından trafik kazalarının en aza indirilmesi çalışmaları

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı tarafından trafik kazalarının en aza indirilmesi, vatandaşların huzurlu seyahat etmesi, denetim faaliyetlerinin her zaman ve her yerde etkin bir şekilde gerçekleştirilerek asayişin temin edilmesi amacıyla Döner Kanat Mini İHA (Drone) destekli denetimler aralıksız devam etmektedir.

Bu kapsamda 03 Mart 2021 tarihinde Asayiş ve Trafik Timleri ile KOM Şube Müdürlüğü personeli tarafından asayiş ve trafik tedbirleri konularında denetimler icra edilmiştir.

Denetimler esnasında hatalı sollama, şerit ihlali, zorunlu haller dışında duraklama/park etmek gibi ihlallerin önlenmesi için karayolu üzerinde seyir eden araçların havadan trafik kontrolü yapılmıştır.

Ayrıca kontrol noktasında durdurulan araçların Asayiş Timleri ile KOM Şube Müdürlüğü personeli tarafından kontrolleri yapılmış, trafik timleri tarafından sürücülere emniyet kemeri takılması, hız kurallarına uyulması, yorgun ve uykusuz araç kullanmamaları konularında bilgilendirme yapılmıştır.

Kazaları önlemek ve asayişi temin etmek için Döner Kanat Mini İHA (Drone) ile havadan denetim faaliyetlerimize hassasiyetle devam edilecektir.

Kamuoyuna saygıyla sunulur.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER