Aksaray yeşilova belediye başkanı sayın Veyis Baysalı makamında ziyarette bulunduk

Aksaray yeşilova belediye başkanı sayın  Veyis Baysalı makamında ziyarette bulunduk

Aksaray yeşilova kasabası belediye başkanı sayın Veyis Baysalı Türkiye Kulusi haber merkezi olarak makamında ziyaret ettik yeşilova kasabası ile ilgili çalışmalarını ve hizmetlerini anlattı. kasabanın girişindeki yeni köprüyü hizmete açtığını  ve saz kanalının temizliğinin yapıldığını kasabamızın mahalle ve sokaklarını kumlama çalışmaları tüm hızıyla devam ettiğini  söyledi,  kasabamızda daha büyük süpriz yatırımlarının yapılacağını devlet erkanlarıyla görüşmelerinin sürdüğünü , doğalgaz çalışmalarnın hızlı bir şekilde devam ettiğini  il dışı ve Aksaray ili içerisinde kasabamıza yoğun bir ilgi olduğunu konut, müstakil ev ve bahçe yapımlarının arttığı yazlık bahçe çalışmlarının  devam ettiğini kasabamızın revizyon çalışmasının hızlı bir şekilde devam ettiğini açıkladı . ileri tarihlerde kasaba ile ilgili yeni müjdeler açıklayacağının haberini verdi.

Bizde Türkiye kulisi haber merkezi olarak sayın Başkanımız  Veyis Baysal bey'e bu özverili çalışmalarından dolayı başarılar diliyoruz .

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER