ASÜBTAM Müdürü Kaygısız'a tebrik ziyareti

ASÜBTAM Müdürü Kaygısız'a tebrik ziyareti

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, pek çok farklı alanı kapsayan bilimsel analizlerle iş dünyasının ve sanayicinin hizmetinde olduklarını söyledi.

Rektör Şahin, kısa süre önce Aksaray Üniversitesi Bilimsel ve Teknolojik Uygulama ve Araştırma Merkezi (ASÜBTAM) Müdürlüğü’ne atanan Doç. Dr. Yusuf Kaygısız’a tebrik ziyaretinde bulundu. Ziyarete Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Engin Deligöz de iştirak etti. Merkezde yer alan araştırma laboratuvarındaki yüzlerce cihaz sayesinde, arzu edilen analizlerin başarıyla yapıldığını dile getiren Şahin, “Laboratuvarlarımız akademinin yanı sıra sanayicimizin ve iş dünyasının da hizmetindedir. Farklı iş alanlarını yakından ilgilendiren pek çok analiz, bu laboratuvarlarda başarıyla gerçekleştirilebilmektedir. Üniversite-Sanayi işbirliği kapsamında biz, üreticimizin ve sanayicimizin her zaman yanındayız. Sayın Müdürümüze yeni vazifesinde başarılar diliyoruz” dedi.

ASÜBTAM Müdürü Doç. Dr. Yusuf Kaygısız da Rektör Şahin’e ziyaretinden dolayı teşekkür etti ve çalışmalardaki son durum hakkında bilgiler verdi.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER