ASÜMED kurumsal bir aidiyet oluşturma açısından önemli

ASÜMED kurumsal bir aidiyet oluşturma açısından önemli

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, bir süre önce kurulan Aksaray Üniversitesi Mezunları ve Mensupları Derneği’ne (ASÜMED) üye oldu.

Derneğin, kurumsal bir aidiyet oluşturma, dayanışmayı sağlama, tecrübe aktarımı gibi hususları geliştireceğine dikkat çeken Rektör Şahin, “Biz de ASÜ’nün bir mensubu olarak ASÜMED’e üyeliğimizi tamamladık. Dernek, gerek bir öğrenci gerekse bir çalışan olarak, hayatının bir kısmında yolu ASÜ’den geçen herkesi kapsıyor. Dernek gelişip büyüdükçe, önemli bir hafızaya da sahip olacak. Bu durumu çok değerli ve anlamlı buluyoruz. ASÜMED Başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

Dernek Başkanı Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Melayib Bilgin de üye çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER