ATSO heyetinden Kastamonu çıkartması

ATSO heyetinden Kastamonu çıkartması

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu tarafından Kastamonu’ya ziyaret programı gerçekleştirildi.

ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Kulak, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ahmet Pektaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Musa Akoda ve Cebrail Çınar’dan oluşan heyet, 09 Haziran 2020 tarih ve 2020/274 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kastamonu Valiliğine atanan hemşerimiz Avni Çakır’a, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası ile Kastamonu Ticaret Borsasına Ziyaret Gerçekleştirdi.

Kastamonu Valiliğine atanan hemşerimiz Avni Çakır ile Kastamonu Oda-Borsa ziyaretleri hakkında açıklama yapan ATSO Başkanı Göktaş, yaptığı açıklama da “İlimizin yetiştirdiği değerli insanlar arasında yer alan ve son olarak Kastamonu Valiliğine atanan kıymetli büyüğümüz Avni Çakır’a öncelikle kutsal görevinin hayırlı olmasını diliyoruz. Manisa’nın Selendi İlçesi’nde ve Bolu’nunda Kıbrısçık ilçesinde Kaymakam Vekilliği sonrasında Sivas’ın Akıncılar, Kars’ın Akyaka ve Yozgat’ın Çayıralan ilçelerinde Kaymakamlık görevinde bulunan sayın Valimizin bundan sonra ki görev yeri olan Kastamonu’ya ve halkına en iyi şekilde hizmet edeceğini ve çok güzel izler bırakacağını biliyoruz. Kendisi ile yaptığımız görüşmede birçok alanda istişarelerde bulunarak görüş alışverişinde bulunduk. Valilik Ziyaretimizin hemen öncesinde de Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin üyesi olan Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odamız ile Ticaret Borsamız ile görüşmeler gerçekleştirdik. Sanayi’den Ticaret’e, Tarım ve Hayvancılık ’tan, Turizm’e kadar her sektörde iş birliği yapmak adına fikir birliğinde bulunduk. Aynı zamanda Akreditasyon sistemi kapsamında Oda ve Borsalarımızın yapmış oldukları uygulamaları paylaşarak kıyaslamalarda bulunduk. Bu noktada ATSO Heyeti olarak yaptığımız Kastamonu ziyaretinde bizleri en iyi şekilde ağırlayan Kastamonu Valimiz Avni Çakır’a, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Oğuz Fındıkoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Kastamonu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Sedat İşeri ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerine, Aksaray iş dünyamız adına teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süre zarfında, Aksaray- Kastamonu arasındaki ilişkileri daha fazla artırarak şehirlerimiz adına çalışmalar yapacağız” Dedi.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER