Başkan Dinçer'den ak parti il başkanı Hüseyin Altınsoy'a ziyaret

Başkan Dinçer'den ak parti il başkanı Hüseyin Altınsoy'a ziyaret

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’u ve yeni yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Evren Dinçer ve Belediye Meclis üyeleri, geçtiğimiz günlerde yapılan olağan kongre ile yeniden Aksaray Ak parti İl Başkanı seçilen Hüseyin Altınsoy’a ve yeni yönetim kurulu üyelerine parti binasında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Dinçer yaptığı ziyarette partililere Belediyenin tamamlanan ve devam eden projeleri hakkında bilgi verdi. Geçtiğimiz günlerde Aksaray Bilim Merkezini gezen Hüseyin Altınsoy ve parti yöneticileri Bilim Merkezinin gençlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanıma sahip olduğunu ifade ettiler. Belediyenin bu tür mekanlarında Aksaray’lı gençlerin kendilerini geliştirebilecekleri alanlar olduğunu söylediler.

İl Başkanı Hüseyin Altınsoy Aksaray’da Belediye çalışmalarını takdir ile karşıladıklarını belirterek nazik ziyaretlerinden dolayı Belediye Başkanı Evren Dinçer’e ve ekibine teşekkür etti.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER