Başkan Dinçer 'den Cumhuriyet Başsavcı Adem Aydemir'e hayırlı olsun ziyareti

Başkan Dinçer 'den Cumhuriyet Başsavcı Adem Aydemir'e hayırlı olsun ziyareti

BAŞKAN DİNÇER, 1. AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI İLKER AKKAŞ'I ZİYARET ETTİ

BAŞKAN DİNÇER’DEN CUMHURİYET BAŞSAVCISI ADEM AYDEMİR’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Belediye Başkanı Evren Dinçer, HSK kararnamesi ile göreve başlayan Aksaray Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, ziyarette Aksaray’ın tarihi ve kültürel zenginliğinden bahsederek hayata geçirdiği ve planladığı projelerin bilgisini paylaştı. Başkan Dinçer, bir süre sohbet ettiği Aksaray Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir’e yeni görevinde başarılar diledi.

Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Dinçer’e teşekkür etti.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER