başkan Dinçer sahadaki çalışmaları sürekli inceliyor

başkan Dinçer sahadaki çalışmaları sürekli inceliyor

Belediye Başkanı Evren Dinçer, belediye ekiplerince şehrin birçok noktasında devam eden alt ve üst yapı çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Dinçer, inceleme sırasında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek hasbihalde bulundu ve halkın taleplerini dinledi.

Belediye başkanı Evren Dinçer, belediye hizmetlerinin aksamadan sürmesi için teknik ekibiyle birlikte sahaya indi. İlk olarak şehir merkezinde su arızasına anında müdahalede bulunan Su Kanalizasyon ekiplerini çalışmalarını inceleyen Başkan Dinçer, vatandaşların su kesintiden etkilenmemesi mesai kavramı dinlemeden çalıştıklarını ifade etti.

Başkan Dinçer, şehir merkezinden sonra Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi zemin iyileştirme ve yol yapım çalışmalarının yapıldığı bölgeye geçti. 2020 yılı yol yapım planı doğrultusunda çalışmaların sürdüğünü aktaran Başkan Dinçer, Hastane hattında bulunan minibüsçü esnafının davetini de geri çevirmedi. Esnaflar tarafından sıcak ilgiyle karşılanan Başkan, esnafların talep ve önerilerini dinledi. Vatandaşlarla sohbet etti. Aksaray’da toplu taşıma hizmetinin kaliteli ve sorunsuz bir şekilde sürdüğünü altını çizen Başkan Dinçer, bu konuda duyarlılık gösteren minibüsçü esnaflarına teşekkür etti.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, daha sonra Hacılar Harmanı Mahallesine geçerek Perşembe pazarı alanındaki çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Başkan Dinçer, burada yaptığı değerlendirmede “Yeni Perşembe pazarı alanı olarak belirlediğimiz bu sahada vatandaşlarımızın sorunsuz bir şekilde alışveriş yapması için alt ve üst yapı çalışmalarını tamamladık. Pazar kurulacak alanı asfaltladık. Şimdi de pazar ve bağlantı yollarında bakım ve onarım çalışmamız var. İnşallah en kısa sürede çalışmaları tamamlayarak pazarımızı açacağız” şeklinde konuştu.

Başkan Dinçer, inceleme sırasında karşılaştığı çocuklarla sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdi.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER