başkan Dinçer yetimleri ve şehit ailelerini ziyaret etmeye devam ediyor

başkan Dinçer yetimleri ve şehit ailelerini ziyaret etmeye devam ediyor

Belediye Başkanı Evren Dinçer, şehir merkezinde yaşayan şehit ailelerini ve yetimleri sık sık ziyaret ediyor.

Şehirde yaşayan yetimleri ve evladını toprağa vermiş şehit ailelerini birer emanet olarak gördüklerinin belirten Belediye Başkanı Evren Dinçer, yetimleri ve şehit ailelerini evlerinde ziyaret ederek ihtiyaçlarını karşılıyor.

Dünya yetimler günü münasebeti ile de şehrin birçok noktasında yaşayan yetimleri ziyaret eden Başkan Dinçer, yetim çocuklarla uzun uzun sohbet ederek onlara moral verdi.

Tüm yetimlerin devletin koruması altında olduğunu belirterek Belediye imkanları dahilinde her türlü ihtiyaçlarını karşılamaya hazır olduklarının altını çizdi. Yetimlere ve şehit ailelerine hediye takdiminde bulunan Başkan Dinçer, her zaman onların hizmetinde olduğunu vurguladı.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER