Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Salı pazarında pazar esnafı ve vatandaşlarla biraraya gelerek önlük ve çanta hediye etti.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Salı pazarında pazar esnafı ve vatandaşlarla biraraya gelerek önlük ve çanta hediye etti.

Toplumun her kesiminden vatandaşla ve tüm meslek guruplarıyla bir araya gelmek amacıyla çeşitli programlar düzenleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Pazar esnafları ve vatandaşları ziyaret ederek uzun uzun sohbet etti. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in Pazar alanında yaptığı ziyarette Belediye Meclis Üyeleri, birim müdürleri ve Aksaray Manavlar ve Pazarcılar Odası Başkanı Kuddusi Yeşildal’da eşlik etti.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, esnaflara hayata geçirdikleri Toki Kapalı Pazar alanı ve çok amaçlı sosyal tesis hakkında bilgi verdi. Yeni yapılan Pazar alanlarından Perşembe pazarının 1 Temmuz’da hizmete sunulacağını söyledi Kurtuluş semt pazarında ise baştan aşağı bir yenileme ve modernizasyon çalışmasının yapıldığını duyurdu.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’i yoğun ilgi ile karşılayan Pazar esnafları, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e Pazar esnaflarının taleplerini anında yerine getirdiği için teşekkür ettiler.

Pazar esnafına ve vatandaşlara önlük ve çanta hediye eden Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer Pazar ziyaretlerinin ardından Aksaray Manavlar ve Pazarcılar Odası Başkanı Kuddusi Yeşildal’ı ziyaret etti.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER