Belediye Başkanı Evren Dinçer 14 Mart Tıp Bayramı münasebeti ile Aksaray İl Sağlık Müdürlüğüne ziyarette bulundu

Belediye Başkanı Evren Dinçer 14 Mart Tıp Bayramı münasebeti ile Aksaray İl Sağlık Müdürlüğüne ziyarette bulundu

BAŞKAN DİNÇER SAĞLIK ÇALIŞANLARININ TIP BAYRAMINI KUTLADI

Belediye Başkanı Evren Dinçer 14 Mart Tıp Bayramı münasebeti ile Aksaray İl Sağlık Müdürlüğüne ziyarette bulundu.

Aksaray İl sağlık Müdürlüğünde İl Müdürünün ve orada bulunan sağlık çalışanlarının tıp bayramlarını kutlayan Başkan Dinçer sağlık çalışanlarına ikramlarda bulundu.

Pandemi sürecinde sağlık çalışanlarının ve belediyenin koordineli olarak çalışarak zorlu bir süreç yaşadıklarını belirten Başkan Dinçer salgına karşı mücadele eden tüm ekiplere teşekkür etti.

Belediye Başkanı Evren Dinçer İl Sağlık Müdürlüğünde sağlık çalışanlarının tıp bayramını kutladıktan sonra Aksaray Belediyesi tarafında yakın bir zamanda Sağlık İl Müdürlüğü yakınlarında hizmete açılan çorba evine geçti.

Necip Fazıl Kısakürek Caddesinde hizmete açılan çorba evinde Belediye Başkanı Evren Dinçer ve Sağlık İl Müdürü Kerim Yeşildağ vatandaşlara ve sağlık çalışanlarına çorba ikramında bulundular.

Açıldığı günden itibaren vatandaşların yoğun olarak kullandığı Çorba evinde günün erken saatlerinde ikramlar başlıyor. Günlük ortalama 400 vatandaş yeni açılan çorba evinden hizmet alıyor. Hafta içi her gün sabahın erken saatlerinde başlayan çorba ikramı günün ilerleyen saatlerine kadar devam ediyor.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER