Belediye Başkanı Evren Dinçer, 25 öğrencinin yüzünü doğum günlerinde güldürdü.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, 25 öğrencinin yüzünü doğum günlerinde güldürdü.

Gönül belediyeciliği anlayışı ile sürekli vatandaşlarla içi içe olan Belediye Başkanı Evren Dinçer 25 öğrencinin doğum gününü kutladı.

Yavuz Sultan Selim Mahallesinde bulunan Atatürk ilkokulunda 25 öğrencinin doğum gününü kutlamak için Aksaray Belediyesi ekiplerince organizasyon düzenlendi. Öğrencilere sürpriz olan doğum günü kutlamasına Belediye Başkanı Evren Dinçer’de katılım sağladı.

Belediye Başkanı Evren Dinçer’in talimatları doğrultusunda organize edilen doğum günü kutlamasında 25 öğrenci için pasta kesildi. Öğrencilerle uzun uzun sohbet eden Belediye Başkanı Evren Dinçer, öğrencilere hediye verdi.

Başkan Dinçer, eğitim ve öğretime destek olmak için Aksaray Belediyesi tarafından öğrencilerin faydasına olacak birçok tesisi hayata geçirdiklerini ve ücretsiz olarak hizmete sunduklarını belirtti. Öğrencileri yakın zamanda açılışı yapılacak olan Bilim Merkezini kullanmaya davet etti. Ayrıca Genç Osman Kıraathanesinden ve kitap konaklarından faydalanabileceklerini ifade etti.

Öğrencilerle ve aileleri ile bir süre görüşmeler yapan Belediye Başkanı Evren Dinçer, Atatürk İlkokulu bünyesinde okul yönetimi tarafından yetişkinlere yönelik açılan sergiyi gezdi. Sergide kursiyerlerin el becerileri ile ortaya çıkarttığı ürünleri inceledi.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER