Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray Belediyesi ekiplerince yürütülen birçok çalışmayı yerinde inceliyor.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray Belediyesi ekiplerince yürütülen birçok çalışmayı yerinde inceliyor.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray Belediyesi ekiplerince yürütülen birçok çalışmayı yerinde inceliyor.

Vatandaşlara güvenli ve konforlu ulaşım imkânı sunmak adına şehrin birçok noktasında yeni yol açma, kaldırım orta refüj ve sıcak asfalt serim çalışması Belediye Başkanı Evren Dinçer’in talimatları doğrultusunda sürdürülüyor.

Yaklaşan kış şartları öncesinde çalışmalarına hız veren Aksaray Belediyesine Bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Tacin Mahallesine sıcak asfalt serim çalışmalarını tamamlayarak yolu hizmete açtı.

Tacin Mahallesinde bulunan Değirmen Sokak 1862. Cadde üzerinde sürdürülen sıcak asfalt serim çalışmalarını Belediye Başkanı Evren Dinçer yerinde inceledi.

Aksaray Belediyesine ait iş makinaları ile yıpranmış ve deforme olmuş yol temizlenerek yerine sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.

Yakın bir zamanda açılışı yapılarak hizmete sunulacak olan Bilim Merkezi yakınlarındaki yolun sıcak asfalt serim çalışmalarının yanı sıra orta refüjler de yenilendi. Orta refüjlerde peyzaj çalışması başlatıldı.

Yapılan tüm çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Evren Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’ Vatandaşlarımıza güvenli ve konforlu ulaşım imkânı sunmak adına iklim şartlarının elverdiği ilkbahar aylarından başlayarak geldiğimiz süreçte asfalt serim çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Yaklaşan kış ayları öncesinde de iklim şartlarına bağlı olarak yeni yol açma, kaldırım, orta refüj ve sıcak asfalt serim çalışmalarına devam ediyoruz. Ekiplerimizin Tacin Mahallesinde sıcak asfalt serim çalışmalarını sürdürdüğü bu yol yakın bir zamanda açılışını yapacağımız Bilim Merkezimize ulaşımı kolaylaştıracak bir yol olma özelliğine sahip. Şehrimizin her noktasında vatandaşlarımıza kaliteli ulaşım imkânı sunmak için uzun süre dayanıklı alt yapı ve sıcak asfalt serimi yapıyoruz. Çalışmalarımıza devam edeceğiz.’’ Dedi.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 Aksaray doğumluyum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER