belediye başkanı Evren Dinçer covid 19 değerlendirme toplantısına katıldı

belediye başkanı Evren Dinçer covid 19 değerlendirme toplantısına katıldı

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında toplanan Covid-19 değerlendirme toplantısına katıldı.

Aksaray Valiliği bünyesinde gerçekleşen toplantıya Vali Hamza Aydoğdu, Belediye Başkanı Evren Dinçer, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yüksel Çelik, İlçe Kaymakamları, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının idari ve mülki amirleri katıldı.

Tüm Dünyada ve ülkemizde etkisini sürdüren Covid-19 salgınına karşı tedbirler alınmaya devam ediyor. Salgının yayılımcı etkisini ortadan kaldırmak için Tüm kamu kurum ve kuruluşlarının iş birliği içerisinde yürüttüğü çalışmalar ele alındı. Şehir genelinde yürütülen bu çalışmaların daha etkin bir biçimde yapılabilmesi için fikir alışverişinde bulunuldu.

Vali Hamza Aydoğdu Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda il genelinde yürütülen çalışmalar masaya yatırıldı. Kamu kurum ve kuruluşlarının yaptığı denetimler ve il genelindeki istatistikler değerlendirildi. Salgının yayılım hızını azaltmak için yapılması gereken çalışmalar istişare edildi.

Toplantıya katılan Belediye Başkanı Evren Dinçer’de Aksaray Belediyesi tarafından salgın süreci boyunca yapılan dezenfekte çalışmaları, maske üretim ve dağıtımı, denetimler, HES kodu sorgulama çalışmaları, kamusal alanlarda yapılan bilgilendirme çalışmaları, ekonomik ve sosyal destek paketleri hakkında bilgiler verdi. Salgın sürecini en başından itibaren titizlikle takip ettiklerinin altını çizdi.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER