Belediye Başkanı Evren Dinçer Eskil İlçesini ziyaret etti

Belediye Başkanı Evren Dinçer Eskil İlçesini ziyaret etti

Belediye Başkanı Evren Dinçer, belediye meclis üyeleri ile birlikte Eskil İlçesine ziyarette bulundu. Başkan Dinçer, ilk olarak Eskil İlçe Belediye Başkanı Necati Belgemen’i, Merkez İlçe, Gençlik Kollarını ve ardından Eskil’de tarım ve hayvancılık alanında yatırım yapan iş adamlarını ziyaret etti.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Belediye Meclis Üyeleri Cem Elibol ve Yakup Ülger ile Eskil İlçe Belediye Başkanı Necati Belgemen’i ziyaret etti. İlçe Belediye Başkanı Necati Belgemen, Eskil Belediyesinin projelerinden ve yürütülen hizmetlerle ilgili bilgi verdi. Başkan Dinçer, şehrin en büyük ilçelerinden biri olan Eskil’de belediyecilik hizmetleri etkin yürütüldüğünü söyledi. Şehrin tarım ve hayvancılığında Eskil’in büyük bir paya sahip olduğunu belirten Başkan Dinçer, “Hükümetimizin tarım ve hayvancılığa verdiği destekler, ilçemizde tarımsal işletme sayısının artmasına ve yaygınlaşmasına yol açıyor” dedi.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, beraberindeki heyet ile birlikte AK Parti Eskil İlçe Başkanı Ali Mutlu ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Veli Batur’u ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Aksaray’ın her ilçesini ve kasabalarını adım adım gezen Başkan Dinçer, Eskil’in tarım ve hayvancılık sektörüne katkı sunan iş adamlarını ve tarım işletme tesislerini inceledi. Başkan Dinçer, ziyaret esnasında ilçe merkezindeki esnaflara hayırlı işler diledi. Karşılaştığı vatandaşlarla sohbet edip hasbihalde bulundu.

İlçe Belediye Başkanı Necati Belgemen, parti teşkilatı ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ederek Başkan Dinçer’e teşekkür etti.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER