Belediye Başkanı Evren Dinçer Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’yı konuk etti.

Belediye Başkanı Evren Dinçer Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’yı konuk etti.

Belediye Başkanı Evren Dinçer’e nezaket ziyaretinde bulunan Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya Aksaray hakkında bilgiler verdi.

Aksaray’da hayata geçirilen projeleri Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya aktaran Belediye Başkanı Evren Dinçer ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade etti. Nazik ziyaretinden dolayı Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya teşekkür etti.

Hediye takdimi ve günün anısına fotoğraf çekimlerinin ardından görüşme sonlandırıldı.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER