Belediye başkanı Evren Dinçer özel çocukların ağzını tatlandırdı

Belediye başkanı Evren Dinçer özel çocukların ağzını tatlandırdı

Özel İlgiye ihtiyaç duyan vatandaşların sosyal hayata daha aktif katılımını sağlamak amacı ile çeşitli çalışmalar yürüten Belediye Başkanı Evren Dinçer, özel eğitim merkezlerindeki öğrencilere tatlı ve dondurma ikram ederek yüzlerini güldürdü.

Aksaray Belediyesi ekiplerince mobil lokma ve dondurma aracı ile Aksaray Merkez Özel Eğitim Merkezinde, Özel Eğitim İlkokulu ve Ortaokulundaki öğrencilere lokma ve dondurma ikram edildi.

Milli Eğitim Bakanlığı kararıyla yüz yüze eğitime başlanılan Özel eğitim merkezlerinde dağıtılan lokma ve dondurma ile özel öğrencilerin yüzleri güldürüldü. Lokma tatlı ve dondurma ikramı esnasında maske ve mesafe kurallarında uyulması için yetkililer uyarılarda bulundu. Öğrenciler maske ve mesafe kullarına riayet ederek Belediye Başkanı Evren Dinçer’in ikramı olan lokma ve dondurmaları aldı.

Aksaray Belediyesi yetkilileri okullarda ve vatandaşların yoğun olarak kullandıkları noktalarda mobil ikram araçları ile uzun süredir çorba, dondurma ve tatlı ikramlarının yapıldığını belirterek Belediye Başkanı Evren Dinçer’in talimatları doğrultusunda bu tür sosyal çalışmaların devam edeceğini duyurdular.

Aksaray Belediyesi ekipleri Aksaray Merkez Özel Eğitim Merkezinde, Özel Eğitim İlkokulu ve Ortaokulundaki öğrencilere yaptığı ikramların ardından Ak İrfan kolejindeki öğrencilere lokma ve dondurma ikramında bulundu

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER