Belediye Başkanı Evren Dinçer’in eşi Merve Dinçer, Down Sendromlu çocukların yüzünü güldürdü.

Belediye Başkanı Evren Dinçer’in eşi Merve Dinçer, Down Sendromlu çocukların yüzünü güldürdü.

BAŞKAN DİNÇER’İN EŞİ MERVE DİNÇER DOWN SENDROMLU ÇOCUKLARLA BİRARAYA GELDİ

Belediye Başkanı Evren Dinçer’in eşi Merve Dinçer, Down Sendromlu çocukların yüzünü güldürdü.

Eğitimci kimliği ile birçok çocuğa el uzatan Belediye Başkanı Evren Dinçer’in eşi Merve Dinçer, özel eğitim okullarında eğitim alan Down Sendromlu çocuklarla Aksaray Belediyesine Bağlı Bilim Merkezinde bir araya geldi. Merve Dinçer’e engelliler yararına çalışmalar yapan sivil toplum kuruluşunun temsilcileri de eşlik etti. Çocuklara Bilim Merkezini gezdiren Merve Dinçer, atölyelerde çocuklara eğitici ve eğlendirici etkinlikler yaptırdı.

Aksaray Belediyesi Bilim Merkezi atölyelerinde üretilen ürünler çocuklara hediye olarak verildi. Merve Dinçer, yaptığı açıklamada çocuklarla hoş zaman geçirdiklerini ifade etti. Özel İlgiye ihtiyaç duyan çocukların sosyal hayata aktif katılımlarını artırmak adına bu tür etkinliklerin yapılmasının faydalı olacağını belirtti. Bilim Merkezinde tüm çocukların kendilerini geliştirmeleri adına ihtiyaç duydukları her türlü imkânın sağlandığını vurguladı.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER