çiftçilerimizin her daim yanındayız

çiftçilerimizin her daim yanındayız

Ak Parti milletvekili İlknur İnceöz Aksaray’ lı Çiftçilere müjde verdi.

İnceöz yaptığı açıklamada; Tarım ve Orman Bakanlığımız tarafından 15 milyon lira destek ödemesi Aksaray’ lı çiftçilerimizin hesaplarına aktarılmaya başlandığını belirtti.

İnceöz; “Tarım ve Orman Bakanlığımızca toplam 15 Milyon TL’yi bulan tarımsal destekleme ödemelerinin çiftçilerimizin hesabına aktarılmaya başlandığını belirterek, 1102 çiftçimize 8 Milyon 557 Bin TL Yağlık Ayçiçeği ve Aspir desteği, 1162 çiftçimize 4 Milyon 447 Bin TL Dane Mısır desteği, 585 çiftçimize 2 Milyon TL Hububat fark ödemesi desteğinin yapılacağını ifade etti. Söz konusu ödemelerin, T.C. kimlik numarasının son hanesine göre çiftçilerimizin hesabına aktarılacağını belirterek, Aksaray’ımıza ve çiftçilerimize hayırlı olsun.” dedi.

İnceöz; “Çiftçilerimizin bin bir emekle yetiştirdiği ürünlerin yurt içinde ve yurt dışında tercih edildiğini, Ak Parti Hükümeti olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, ülkemizin her konuda tarih yazdığını, tarım ve hayvancılıkta da son 18 yılda ciddi mesafe kat ettiklerini ifade etti. Özellikle Koronavirüs salgınında tüm dünyada gıda güvenliği ve tarımsal üretimin önem kazandığı bu dönemde, salgının, gıda ve tarımsal üretime olumsuz etkilerini azaltmak amacıyla pek çok adım attıklarını belirtti. İnceöz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çiftçilerimizin yanında olacaklarını ve emeklerinin karşılığı fazlasıyla almalarını sağlayacaklarını belirterek Allah yardımcıları olsun.” Dedi.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER