Deva partisi Aksaray il başkanı Coşkuner'den Bakan'a sert tepki

Deva partisi Aksaray il başkanı Coşkuner'den Bakan'a sert tepki

“UZAYA YOL İSTEĞİMİZ YOKTUR, HIZLI TREN GELİRSE YETERLİDİR

Deva Partisi Aksaray İl Başkanı COŞKUNER,Ankara – Niğde otoban açılışı için geldiği Aksaray’da hızlı tren ile ilgili sözlerinden dolayı Ulaştırma Ve Altyapı Bakanı Adil KARAOSMANOĞLUna, Sert tepki gösterdi.

Hızlı Tren yolu yapılması için, Aksaraylılarınyıllardır beklenti içerisinde olduğunu belirten Deva partisi Aksaray İl Başkanı COŞKUNER yaptığı açıklamada, “Hizmet mağduru Aksaraylı hemşerilerimin hızlı tren ile ilgili talebinin geldiği son nokta, Ulaştırma Ve Altyapı Bakanı Adil KARAOSMANOĞLU’ nun sözleri oldu. Ak Parti iktidarın her seçim döneminde gündeme getirip,seçimler bitince unutulan vaatlerinden olan hızlı tren projesi, Bakan KARAİSMAİLOĞLU’ nunyaptığı alaycı açıklama ile yeniden gündeme geldi.Ankara – Niğde otoban açılışı için Aksaray’a uğrayan Ulaştırma Bakanından müjdeli haber bekleyen Aksaraylı hemşerilerimiz, yine hüsrana uğramıştır. Aksaray’ın can damarı olan, şehrin gelişmesine önemli katkı sağlayan E-90 karayolunun alternatifi, Ankara – Niğde otobanının elbette Aksaray’a olumsuz etkileri olacaktır. Aksaray’ın iktidar milletvekilleri Ankara – Niğde otoban açılışı törenin de Aksaray’ a kazanılmış bir hizmetmiş gibi hareket edip kameralara poz vermesini anlamış değilim. Diğer taraftan yıllardır tren özlemi olan Aksaraylıların Hızlı Tren ile ilgili sorusu üzerine,Ulaştırma Ve Altyapı Bakanı Adil KARAOSMANOĞLU’nun “ Treni de Yapınca Herhalde Uzaya Yol İsteyecekler” sözü Aksaray halkına yapılmış bir hakarettir. Sayın Bakan, kamuoyu huzurunda Aksaraylılardan özür dilemelidir.” Dedi.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER