En büyük hizmet eğitime destek

Gelecek partisi Aksaray il başkanı Muhammet DİLMAÇ ve beraberindeki heyet aksaray ticaret odası başkanı Cüneyt GÖKTAŞ’ı ziyaret etti.

En büyük hizmet eğitime destek

ATSO Başkanı Cüneyt GÖKTAŞ ın geçtiğimiz hafta eğitime destek amacıyla Aksaray milli eğitim müdürlüğüne yaptığı tablet bağışı sebebiyle yapılan ziyarette, il başkanı Muhammet DİLMAÇ şunları söyledi.

bu ziyaretimiz kesinlikle siyasi amaçlı değildir, pandemi sebebiyle uzaktan eğitimin yapıldığı bir dönemde, öğrenciler arasındaki FIRSAT EŞİTLİĞİ’ ne bir nebze olsun katkıda bulunan ATSO başkanımız Sayın Cüneyt GÖKTAŞ’ a yaptığı bu hizmetlerinden dolayı Aksaray daki dar gelirli öğrencilerimiz adına teşekkür ederiz. Kendisine sunduğumuz teşekkür plaketinin maddi bir değeri yoktur, ancak insana yapılan yatırıma değer biçilmez. Eğitime verilen katkı anlamında emeği geçen herkesin aslında bu ülkenin geleceğine katkı sunduğunu belirtmek istiyoruz, her zaman olduğu gibi ülkemizin ve insanımızın faydasına yapılan her türlü çalışmayı desteklemeye devam edeceğiz, bu desteklerin diğer STK ve derneklerinde yapması dileğiyle ATSO başkanımız Cüneyt GÖKTAŞ’ ı takdir ve tebrik ediyoruz.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2020, 17:07
Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER