en ideal öğrenme ortamları oluşturmak için gayret ediyoruz

en ideal öğrenme ortamları oluşturmak için gayret ediyoruz

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, yeni dönem hazırlıklarının sürdüğünü, öğrenciler için en ideal öğrenme ortamlarını oluşturma gayretinde olduklarını kaydetti.

Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanı Seyfullah Sarıgül, Rektör Şahin’e nezaket ziyaretinde bulundu. Yılın büyük bölümünde pandemi münasebetiyle öğrencilerden ayrı kaldıklarını ve sezonun tamamlandığını anımsatan Şahin, büyük bir heyecan içerisinde yeni döneme hazırlandıklarını vurguladı. Öğrencilerin en iyi şekilde yetişmesi için en ideal öğrenme ortamlarını hazırlama çabasında olduklarını ifade eden Şahin, gerek yüz yüze gerekse uzaktan öğretim yöntemlerine hazır olduklarını vurguladı.

Sarıgül ise Rektör Şahin’e ve ekibine yeni eğitim-öğretim dönemi çalışmalarında başarılar diledi.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER