gelecek partisi 1. olağan genel kongre toplantısı

gelecek partisi 1. olağan genel kongre toplantısı

DEĞERLİ BASIN MENSUPLARI,

İNSAN ONURUNU KORUMAK VE YÜCELTMEYİ SİYASETİ’NİN TEMELİ YAPAN PARTİMİZ

1. OLAĞAN GENEL KONGRESİ İLE AŞILAMAZ DENİLEN EŞİĞİ 1 KASIM PAZAR GÜNÜ GERİDE BIRAKIYOR.

HATIRLAYACAKSINIZ

PARTİ KURAMAZ DEMİŞLERDİ, PARTİMİZİ TÜM TÜRKİYEYİ KAPSAYAN TÜRKİYE MOZAĞİNİ YANSITAN KURUCULARIMIZLA KURDUK.

PARTİ KURSALAR BİLE ÖRGÜTLENEMEZ, ÇALIŞACAK ÜYE BULAMAZ DEMİŞLERDİ, ANCAK BİZ BUGÜN 70 İLİMİZİN İL TEŞKİLATINI OLUŞTURDUK,

243 İLÇENİN KONGRESİNİ TAMAMLAYARAK 44 İLİN İL KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK,

DÜNYADA VE ÜLKEMİZDE SEYREDEN SALGINININ OLUMSUZ ETKİLERİ VE ALINAN ÖNLEMLERİN ETKİSİNE RAĞMEN,

HER TÜRLÜ BASKI TEHDİT İLE DOLAYLI DOLAYSIZ BASKILARA RAĞMEN, BÜYÜK KONGRE YAPMA KOŞULLARINI TAMAMLAYARAK

1.OLAĞAN GENEL KONGREMİZİ 1 KASIM 2020 PAZAR GÜNÜ SAAT 10.00 DA ANKARA ANFA FUAR VE KONGRE MERKEZİNDE GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ.

ANADOLUDAN ESEN RÜZGARA BAKTIĞIMIZDA TEŞKİLATLANMA ÇALIŞMALARINDA PARTİMİZE KATILAN ON BİNLERİN ÇOK KISA ZAMANDA YÜZBİNLERE VE İNŞAALLAH ÇOK YAKIN BİR ZAMANDA MİLYONLARA ULAŞACAĞININ HAKLI UMUDUNU TAŞIYORUZ.

YOLSUZLUK YOKSULLUK VE YASAKLARI ÖNLEYECEĞİZ İDDİASI İLE SİYASET SAHNESİNE ÇIKAN İKTİDAR PARTİSİ MAALESEF GEÇEN BU SÜRE ZARFI İÇERİSİNDE BU İLKELERİN TAMAMINI UNUTMUŞ, UNUTMAKLA KALMAYIP YOLSUZLUK, YOKSULLUK VE YASAKLARI DOĞURAN, BESLEYEN, YEŞERTEN BİR YAPIYA DÖNÜŞMÜŞTÜR.

3Y İLE MÜCADELE ETMEK İÇİN YOLA ÇIKANLAR BU MÜCADELEYİ UNUTUP ÜLKENİN BAŞINA DÖRDÜNCÜ BİR Y’Yİ DE MUSALLAT ETMİŞLER,

DÖRDÜNCÜ Y İLE MİLLETİN GÖZÜNÜN İÇİNE BAKA BAKA KOLAYLIKLA YALAN SÖYLEYEREK EKONOMİK VERİLERİ ÇARPITARAK, MİLLET FAKRU ZARURET İÇERİSİNDEYKEN UÇUYORUZ YALANLARI İLE MİLLETİ KANDIRMAYA TEŞEBBÜS ETMEKTEDİRLER.

ANADOLUYU KARIŞ KARIŞ DOLAŞTIĞIMIZDA AZİZ MİLLETİMİZ DERİN EKONOMİK DARLIKTAN YAYGIN İŞSİZLİKTEN, EŞ DOST HISIM AKRABA AYRIMCILIĞINDAN, ÖTEKİLEŞTİRİCİ NEFRET DİLİNDEN VE YAYGIN KORKU İKLİMİNDEN DUYDUKLARI KIZGINLIĞI, KIRGINLIĞI AÇIKÇA DİLE GETİRMEKTEDİRLER.

GÖRDÜĞÜMÜZ ODUR Kİ DERİN BİR DİP DALGA OLUŞMAKTADIR.

HUKUKİ SÜRECİN GEREKTİRDİĞİ ŞARTLARI YERİNE GETİREREK 1. OLAĞAN GENEL KONGRESİNİ YAPMAYA HAK KAZANAN GELECEK PARTİSİ BU ZOR ZAMANLARDA MİLLETİMİZ ADINA HER TÜRLÜ SORUNU DİLE GETİRECEK TÜM MESELELERİ KONUŞACAKTIR.

OLUŞTURULAN KORKU DUVARLARINI YIKARAK, ÜLKEMİNİZİN İÇERİSİNE GİRDİĞİ KISIR DÖNGÜYE DUR DİYECEK VE MİLLETİMİZİN HAYALLERİNİN YOK EDİLMESİNE KARŞI DURACAĞIZ.

MİLLETİMİZİN GERÇEK GÜNDEMİNİN YANİ İŞİNİN, AŞININ, ONURUNUN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ.

ÜLKE SATHINDA OLUŞMAKTA OLDUĞUNU GÖZLEDİĞİMİZ DERİN DİP DALGANIN LİDERİ OLARAK, AZİZ MİLLETİMİZİ GÜVENLİ BİR LİMANA ERİŞTİREN AMİRAL GEMİSİ OLACAĞIZ.

KİMSE ÜMİTSİZ OLMASIN.

KİMSE KARAMSARLIĞA KAPILMASIN.

PARTİMİZ ÜLKEMİZİ TEMEL HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİN KORUNDUĞU DEMOKRAT, ADİL, ÖZGÜRLÜKÇÜ MÜREFFEH BİR SEVİYEYE TAŞIYACAKTIR.

GELECEK SENİN GELECEK TÜRKİYENİN MESAJINI VERECEĞİMİZ KONGREMİZİN ÜLKEMİZE HAYIRLAR GETİRMESİNİ TEMENNİ EDİYOR TÜM HAKLIMIZA GÜVENLİ, GÜÇLÜ, ADALETLİ BİR GELECEK VAAD EDİYORUZ.

Muhammet DİLMAÇ

GELECEK PARTİSİ

Aksaray İl Başkanı

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER