Gelecek partisi Aksaray il başkanı sayın Dilmaç'ı ziyaret

Gelecek partisi Aksaray il başkanı sayın Dilmaç'ı ziyaret
 Gelecek partisi Aksaray il başkanı sayın Muhammet Dilmaçla yapmış olduğumuz röportajda .''Türkiyede Çözülemeyecek sorun yok, Beceriksiz hükümet var. Adalette, Liyakatte, ekonomide ve tüm ülke sorunlarında, GELECEK PARTİSİ alternatif değil, TEK ÇARE dir.
Bizler körü körüne değil ÇÖZÜM Odaklı muhalefet anlayışımızla ülke yönetimine talibiz. Bu İktidar Kendi Yandaşları için ÇOKLU MAAŞ, vatandaş için Yoksulluk sunmaktadır. Yandaşa karşılıksız Kredi, Vatandaşa Haciz göndermektedir. Tamamı plan ve projeye dayalı çözüm yolu ve Tamamı Liyakatlı kadrolarlarla ülkeyi ayağa kaldırmaya hazırız'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2021, 17:41
Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER