gençlik ve spor bakanı Muharrem Kasapoğlu Aksaray belediyesini ziyaret etti

gençlik ve spor bakanı Muharrem Kasapoğlu Aksaray belediyesini ziyaret etti
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Aksaray’a kazandırılacak olan yeni yatırımların imza töreni için Aksaray’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu Aksaray Belediyesini ziyaret etti.

Belediye Başkanı, Başkan Yardımcıları, Meclis üyeleri ve Belediye Birim Müdürleri tarafından Belediye önünde karşılanan Bakan Muharrem Kasapoğlu Belediye Hizmet Binasında ağırlandı.

Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu’nun Aksaray Belediyesi ziyaretine Vali Hamza Aydoğdu, Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, İl Genel Meclis Başkanı M. Mehmet Tüzün, Kurum İdari ve Mülki Amirleri, Ak Parti yönetim kurulu üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri eşlik etti.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Aksaray Belediyesi olarak gençlere yönelik hayata geçirdikleri projeleri Bakan Muharrem Kasapoğlu’na aktardı. Başkan Dinçer dün açılışı yapılan Gençlik ve Bilim Merkezi, Akıllı Bisiklet Yolları, Kitap Konakları, Kıraathaneler, sınava hazırlık kursları hakkında detaylı bilgiler verdi.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in bilgi verdiği projeleri ilgi ile dinleyen Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu Belediye tarafından gençlere yönelik yapılan projelerin son derece faydalı bulduğunu söyledi. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’i ve projelerde emeği geçenleri tebrik etti.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu’na günün anısına hediye takdiminde bulundu.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER