Hacı Hasanlı Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde işyeri bulunan esnaflar, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’i kahvaltıya davet etti.

Hacı Hasanlı Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde işyeri bulunan esnaflar, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’i kahvaltıya davet etti.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, esnafların davetini geri çevirmedi. Esnaflarla birlikte sohbet eşliğinde kahvaltı yapan Başkan Dinçer, esnaflara belediye çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi. Esnaflar, kendi caddeleri ile ilgili önerilerini aktardılar.

Esnafları ilgi ile dinleyen Başkan Dinçer, onların istek ve taleplerin notunu aldı. Aksaray Belediyesinin şehrin her noktasında yoğun çalışmalar sergilediğini ve alt yapıdan üst yapıya kadar pek çok alanda köklü yatırımlar gerçekleştirdiğini aktardı.

Başkan Dinçer, kendisini işyerinde ağırlayan esnaflara teşekkür etti. Esnaflar ise davetlerini karşılıksız bırakmadığı için Başkan Dinçer’e teşekkür etti.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER