hashas caddesinde alt yapı sonrası sıcak asfalt çalışması tamamlandı

hashas caddesinde alt yapı sonrası sıcak asfalt çalışması tamamlandı

Aksaray Belediyesi Hassas Mahallesinde yoğun olarak kullanılan ana caddenin alt yapı eksikliklerini gidererek sıcak asfalt serimini gerçekleştirdi.

Vatandaşlara sorunsuz ve huzurlu yaşayacakları mekanlar oluşturmak adına gece gündüz demeden çalışmalar yürüten Aksaray Belediyesi ekipleri Hassas Mahallesinde bulunan Dörtyol Cami önünden Nevşehir yolu alt geçidine kadar olan yolda köklü bir alt yapı çalışması yaptı. Caddenin içme suyu şebeke hatları yenilendi. Yağmur suyu şebeke hatları oluşturuldu. Aynı caddenin kanalizasyon hatları da gözden geçirildi. Alt yapı eksiklikleri giderilen ana caddeye 16 metre genişliğinde 700 metre uzunluğunda sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.

Sıcak asfalt çalışmaları sonrasında ulaşımı daha da güvenli hale getirebilmek adına yol boyama çalışmaları da yapıldı. Hassas Mahallesinde yoğun olarak kullanılan bu caddenin sorunlarına yapılan köklü çözümler vatandaşlar tarafından takdir ile karşılandı.

Yapılan çalışmaları değerlendiren Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer yaptığı açıklamada şehrin sorunlarına kalıcı çözümler üretmek ve çalışma yapılan bölgelerde vatandaşlara bir daha görüntü ve gürültü kirliliği yaşatmamak adına alt yapı eksikliklerini tamamladıktan sonra sıcak asfalt serim çalışmalarının yapıldığını ifade etti.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 Aksaray doğumluyum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER