hayvancılık ile ilgili sivil toplum kuruluşları belediye başkanı Evren Dinçer'i ziyaret etti

hayvancılık ile ilgili sivil toplum kuruluşları belediye başkanı Evren Dinçer'i ziyaret etti

Aksaray Veteriner Hekimler Odası Başkanı Önder Yıldız ve Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Bekir Kayan beraberlerindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı Evren Dinçer’i ziyaret etti.

Belediye Başkanı Evren Dinçer’i ziyaret eden hayvancılıkla ilgili sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Aksaray’da hayvancılığın geliştirilmesi için yapılması gereken çalışmalar hakkında Belediye Başkanı Evren Dinçer ile istişarelerde bulundular.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray’da üretilen hayvansal gıda ürünlerinin Türkiye ekonomisine büyük katma değer sağladığını belirtti. Başkan Dinçer, Aksaray’da hayvancılığın daha çok gelişmesi için yerel yönetimler olarak her türlü çalışmayı desteklediklerinin altını çizdi. Belediye olarak Aksaray’da hayata geçen projeler hakkında bilgiler verdi.

Aksaray Veteriner Hekimler Odası Başkanı Önder Yıldız ve Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Bekir Kayan Aksaray Belediyesinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini aktardılar. Belediye Başkanı Evren Dinçer’in misafirperverliği için teşekkür etti.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER