İngiltere'de yaşayan yuva köylüleri, belediye başkanı Evren Dinçer ile görüştü

İngiltere'de yaşayan yuva köylüleri, belediye başkanı Evren Dinçer ile görüştü

İngiltere’de faaliyet gösteren Yuvam 68 Londra Derneği üyeleri, Belediye Başkanı Evren Dinçer’i ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Yurt dışında hemşehri dernekleri arasında yer alan Yuvam 68 Londra Derneği üyeleri, Belediye Başkanı Evren Dinçer ile Aksaray Belediyesine ait Piramit Kafe Sosyal Tesislerinde bir araya geldi. Aksaray ile ilgili değerlendirme ve istişare toplantısında İngiltere yaşayan Yuvalılar, şehir ile ilgili istek ve önerileri Belediye Başkanına ilettiler.

Aksaray merkeze bağlı Yuva köylülerinin bir araya gelerek kurduğu Yuvam 68 Londra Derneğinin İngiltere’de yürüttüğü faaliyetler hakkında Başkan Dinçer’e bilgiler veren dernek üyeleri, Aksaray’ın faydasına olan tüm projelere destek vermeye hazır olduklarını bildirdiler.

Belediye Başkanı Eren Dinçer, Yurt dışında Aksaray’a ait birçok hemşehri derneği bulunduğunu söyleyerek “Derneklerimizle sürekli görüşme ve işbirliği içerisindeyiz. Yurt dışında yaşayıp kalbi Aksaray için atan tüm hemşerilerimi gönülden selamlıyorum. Kapımız yurt dışında yaşayan hemşehrilerilerimize her zaman açıktır. Aksaray’ımızın daha iyi hizmet alması adına yorulmadan işbirliği içinde çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yuvam 68 Londra Derneği üyeleri, gösterdiği nezaketten dolayı Başkan Dinçer’e teşekkür ederek kendilerini İngiltere’de ağırlamak istediklerini söylediler.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER