İyi Parti Aksaray İl başkanı Ömer Faruk Ağır'a yeni görevi hayırlı olsun

Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray Baş temsilcisi Hilmi Alper ve ekibi bugün iyi partiye yeni seçilen İl Başkanı Sayın Ömer Faruk Ağır'ı makamında ziyaret etti.

İyi  Parti Aksaray İl başkanı Ömer Faruk Ağır'a  yeni görevi hayırlı olsun

Ülkenin gündeminde olan konular hakkında görüşte bulundular yükselen fazi oranları ve halkın zor durumda olduğu alınan asgari ücretle bi ailenin zor geçindiğini ulaşım, gıda, faturalara gelen zamlardan halkın zor durumda olduğunu ve acilen çözüm yoluna gidilmesi gerektiğini ve ayrıca çiftçinin üretimde mazota gübreye,yeme, tohuma gelen zamlardan dolayı üretemeyeceği esnafın alım ve satım gücünün azaldığı ve borçlarını ödeyemeyip çoğu esnafın kepenk kapatmak zorunda olduğunu çiftçinin, esnafın ve çalışanlara yönelik yeni projelerin yapılıp desteklenmesi gerektiğini görüştüler. Sayın Ağır '' Erken seçimin kesinlikle en erken zamanda olması gerektiğini'' söyledi. Bizde Türkiye Kulisi Haber merkezi ailesi olarak Sayın Ağır'a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2021, 13:18
Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER