Jandarma kitap bağışı

Jandarma kitap bağışı

23 Nisan etkinlikleri kapsamında Eskil İlçesi Fatih Mahallesi Kaputaş yaylasında bulunan Taşkapı İlköğretim Okulundaki kütüphaneye kitap bağışında bulunulmuştur.

İl J.K.lığı personelince toplanan kitapların okuma alışkanlığının arttırılması maksadıyla, Taşkapı İlköğretim Okulunda bulunan kütüphaneye yapılan bağış etkinliğine Eskil Kaymakamı Sayın Erkut PAMUK, Eskil İlçe Jandarma Komutanı J.Tğm. Beyazıt Bestami UYAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim KILIÇER ve Eskil İlçe Jandarma Komutanlığı personeli katılmıştır.

Faaliyet esnasında pandemi kurallarına uygun şekilde okul müdürü Süleyman UZ ve okulda görevli diğer öğretmenler ile karşılıklı görüş alışverişi yapılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla sunulur.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2021, 14:58
Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER