Merve Dinçer'' orman yangınlarından etkilenen afetzedelerin yanındayız ''

Merve Dinçer'' orman yangınlarından etkilenen afetzedelerin yanındayız ''

Aksaray AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı Antalya’da orman yangınlarından etkilenen bölgelere destek için yardım kermesi düzenlendi. Kermesin açılışına Vali Hamza Aydoğdu’nun eşi Emine Aydoğdu, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in eşi Merve Dinçer, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’un eşi Serap Altınsoy, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, yardımsever hanımlar ve davetliler katıldı. Kermesten elde edilen gelirin yangın bölgelerine göndereceği bildirildi.

Antalya başta olmak üzere ülkemizin birçok noktasında başlayan orman yangınlarına karşı topyekûn mücadele başlatılmış, yoğun çaba sonrasında birçok noktada yangın kontrol altına alınabilmişti. Orman yangınlarından zarar gören vatandaşların yaralarının sarılabilmesi için Aksaray AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı tarafından kermes düzenlendi.

Aksaray Belediyesi hizmet binası yanında düzenlenen yardım kermesin açılışına Vali Aydoğdu’nun eşi Emine Aydoğdu, Belediye Başkanı Dinçer’in eşi Merve Dinçer, AK Parti İl Başkanı Altınsoy’un eşi Serap Altınsoy, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat ve davetli hanımlar katıldı.

Belediye Başkanı eşi Merve Dinçer, yangınlardan etkilenen ve evleri yanan ailelere destek olmak için düzenlenen kermese herkesi davet etti.

Millet olarak yangından etkilenen bölge halkının yanında olmayı sürdüreceklerini söyleyen Merve Dinçer, “Yangın bölgesinde yaraların sarılmasına bir nebze olsun katkı sunmak için bir aradayız. Buradan sağlanacak gelirler, orman yangınlardan etkilenen aileler için gönderilecek. Kermesin düzenlenmesinde emeği olan hanım kardeşlerimize teşekkür ediyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Gıda ve yöresel ürünlerin satışının yapıldığı kermesin 3 gün boyunca açık olacağı bildirildi.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER