mevsimlik çiçeklerlerle kavşaklar rengarenk oldu

mevsimlik çiçeklerlerle kavşaklar rengarenk oldu

Aksaray Belediyesi modern ve yaşanabilir bir şehir oluşturmak için pek çok farklı alanda çalışıyor. Özellikle şehir giriş ve çıkışları başta olmak üzere önemli güzergahtaki kavşak noktalarına mevsimlik çiçekler dikiliyor.

Parkların düzenlenmesi, yeni yeşil alanların oluşturulması, şehir içi ve şehir giriş çıkışların yer alan kavşak noktalarının düzenlenmesi için çalışma yürüten Aksaray Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, mevsimlik çiçek dikim çalışmalarına hız verdi. Belediye ekipleri, mevsimlik ve süs bitkileri dikimi ile kavşak noktalarına hoş bir görünüm kazandırıyor.

Son olarak Ankara Karayolu TOKİ kavşağında çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışması başlatan ekipler, kavşak noktasını mevsimlik çiçekler süsleyerek güzel bir görünüm kazandırmaya başladı.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER