Mobil demokrasi derneğinden ve koçluk kariyer akademisinden başkan Dinçer'e ziyaret

Mobil demokrasi derneğinden ve koçluk kariyer akademisinden başkan Dinçer'e ziyaret

Mobil Demokrasi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Arif Muti ve Koçluk-Kariyer Gelişim Akademisi Kurucu Genel Müdürü Orkun İsmail Polat, Belediye Başkanı Evren Dinçer’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, misafirlerini başkanlık makamında karşıladı. Aksaray Belediyesinin projelerinden bahseden Başkan Evren Dinçer, hedeflediği projelerden örnekler verdi. Aksaray’ın her yönüyle gelişime açık bir şehir olduğunu aktaran Başkan Dinçer, ziyaretten memnuniyet duyduğunu dile getirerek Mobil Demokrasi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Arif Muti ve Koçluk-Kariyer Gelişim Akademisi Kurucu Genel Müdürü Orkun İsmail Polat’a teşekkür etti.

Mobil Demokrasi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Arif Muti ve Koçluk-Kariyer Gelişim Akademisi Kurucu Genel Müdürü Orkun İsmail Polat, nezaketinden dolayı Başkan Dinçer’e teşekkür ederek günün anısına hediye takdim ettiler.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER