öğretmenler için 40 bin fidan dikildi

öğretmenler için 40 bin fidan dikildi

24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Aksaray Belediyesi tarafından Kireçlik Mevkiinde oluşturulan Hatıra Ormanına her öğretmen için bir fidan dikildi. Etkinlik kapsamında 40 Bin fidanın toprakla buluştuğu bildirildi.

Aksaray Belediye Başkan Vekili Cem Elibol’un katılımı ile 24 Kasım Öğretmenler Günü Hatıra Ormanı alanında gerçekleşen fidan dikim etkinliğine Tarım ve Orman Müdürü Bülent Saklav, İŞKUR Müdürü Mahmut Akkuş, Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Murat Görmez, Eğitim Bir-sen Başkanı Murat Günaydın, Belediye meclis üyeleri, çok sayıda idareci ve öğretmen katıldı.

Tören öncesinde kürsüde bir konuşma yapan Belediye Başkanı Vekili Cem Elibol, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesi ile tüm öğretmenlerin gününü kutladı. Törene iştirak eden katılımcılara teşekkür eden Belediye Başkan Vekili Cem Elibol, “Öğretmenlerimiz adına düzenlediğimiz fidan dikim etikliğine katılımınız için teşekkür ediyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Evren Dinçer’in programa katılamadığı için kendisinin selamlarını ilettiğini belirten Başkan Vekili Cem Elibol, “Öğretmenler Günü münasebetiyle Hatıra Ormanında sizlerle bir arada bulunmaktan mutluluk duyuyorum.

Geleneksel hale getirdiğimiz fidan dikimini bu yılda gerçekleştiriyoruz. Öğretmenlerimize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Bu etkinlik ile 40 bin tane fidanımızı toprakla buluşturacağız. Burada temsili olarak fidanlarımızı dikiyoruz. Katılımlarından dolayı herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Etkinliğe katılanlar, 24 Kasım Öğretmenler Günü Hatıra Ormanına fidan dikerek can sularını verdiler. 24 Kasım Öğretmenler Günü dolaysıyla belediye hizmet binası önünde vatandaşlara fidan dağıtıldı.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER