önder genel başkanı'ndan nezaket ziyareti

önder genel başkanı'ndan nezaket ziyareti

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, bireylerin kimlik inşasında milli ve manevi değerlerin içselleştirilmesinin önemli olduğunu söyledi.

ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Genel Başkanı Kamber Çal, ASÜ Rektörü Şahin’e nezaket ziyaretinde bulundu. Derneğin ülke sathındaki çalışmalarını anlatan Çal, Aksaray özelinde yapılanlar ve yapılması planlananlar hakkında da bilgiler verdi. Ziyareti münasebetiyle Genel Başkan Çal’a teşekkür eden Rektör Prof. Yusuf Şahin, bu toprakların kültürü ile yoğrulmuş, milli ve manevi değerlerini içselleştirmiş, bunlarla birlikte gelişen dünyayı da iyi okuyabilen bireyler yetiştirme çabasında olduklarını belirtti.

ÖNDER il yöneticilerinin de iştirak ettiği ziyarette, işbirliği içerisinde yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER