orta refüjler rengarenk çakıl taşları ile süsleniyor

orta refüjler rengarenk çakıl taşları ile süsleniyor

Aksaray Belediyesi tarafından daha önce düzenleme yapılan Recep Tayyip Erdoğan Gençlik Parkı çevresindeki orta refüjler renkli çakıl taşları ile süsleniyor.

Recep Tayyip Erdoğan Gençlik Parkının içerisinde bulunan Gençlik ve Bilim Merkezinin yakın bir zamanda açılması ile vatandaşların sıklıkla kullanacağı yolların orta refüjleri kent estetiğine uygun hale getirildi.

Aksaray Belediyesi ekiplerince daha önce peyzaj çalışmaları yapılan orta refüjler de yapılan çalışma ile parkın çevresi estetik bir görünüme kavuştu.

Kent genelinde yapılan peyzaj ve estetik çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Evren Dinçer şu ifadeleri kullandı; ‘’Gündelik hayatın yoğunluğu içerisinde vatandaşlarımızın çevrelerine baktıklarında güzel görünümlü bir yaşam alanı içerisinde olduklarının hissini vermek amacı ile şehrimizin her noktasında estetiğe önem veriyoruz. Gençlik Parkımızın etrafındaki orta refüjlerde de yaptığımız çalışma ile vatandaşlarımıza güzel görünümlü ortamlar sunacağız.’’ Dedi.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER