perşembe pazarı yeni yerinde hizmete giriyor

perşembe pazarı yeni yerinde hizmete giriyor

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yeni yerinde Perşembe günü hizmete girecek olan semt pazarında incelemelerde bulundu.

Aksaray Belediyesi tarafından ulaşım sorunları, trafik yoğunluğu ve yetersiz alanı olması sebebi ile yer değişikliğine karar verilen Perşembe pazarı yeni yerinde 1 Temmuz tarihinde hizmete giriyor.

Her hafta Perşembe günleri Taş Pazar Mahallesinde bulunan Pazar alanında kurulan Pazar Hacılar Harmanı ve Selçuklu Mahallesi sınırları içinde kalan bölgede yeni bir alanda kurulması kararlaştırıldı.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in hizmete açılmadan önce incelediği Pazar alanında geçtiğimiz günlerde alt yapıdan asfalt serimine, yer belirlemelerinden boyamalarına kadar hummalı bir çalışma yapılmıştı. Pazar Esnafının ve mahalle sakinlerinin mağduriyet yaşamamaları için çalışmalar hızlı bir şekilde ilerledi.

Aksaray Bilim ve Sanat Okulu yakınlarında belirlenen semt pazarında çalışmalar başlatıldı. Çalışmaların tamamlandığı Pazar alanının hizmete açılacağı duyuruldu

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER