sadece seçimde değil her zaman milletimizin yanındayız

sadece seçimde değil her zaman milletimizin yanındayız

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy Ankara’daki ziyaret ve temaslarının ardından ayağının tozuyla Aksaray’daki çalışmalarına tüm hızıyla kaldığı yerden devam etti.

Geçtiğimiz hafta içi AK Parti 138. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı için Ankara’ya giden Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, kısıtlı zamana rağmen beraberindeki heyet ile birlikte Aksaray için bakanlıkların kapısını çaldı.

Hiçbir bakanlıktan eli boş dönmeyen Başkan Altınsoy, Cumhurbaşkanımız ve AK Parti genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleştirilen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nın ardından Aksaray’a hareket etti.

Çalışmaları ile Rahmetli Muharrem Ertaş’ın, “Aşkınan çalışan yorulmaz” sözünü hatırlatan İl Başkanı Altınsoy beraberinde İl Genel Meclis üyesi Veysel Yıldız ile Oto Galericiler sitesindeki esnafları tek tek ziyaret ederek hasbihal etti.

Daha sonra Belediye Meclis üyesi Cem Elibol’un “Gönül Dostları Gündüz Bakım Evi’ni” ve “Galerihane” isimli işyerini ziyaret eden Başkan Altınsoy, parti binasında Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ile İl Genel Meclis üyesi Abdi Okur’unda hazır bulunduğu toplantıda Yenikent teşkilatı ile istişarelerde bulundu.

İl Başkanı Hüseyin Altınsoy buradaki programının ardından Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ve İl Genel Meclis üyesi Abdi Okur ile birlikte Yenikent beldesinde Bayrakdar ile Acun ailelerinin düğün arifesi öncesi mutluluklarına ortak oldu.

Yoğun programlarının ardından açıklamalarda bulunan Altınsoy; “Bizler bu kutlu yola çıktığımız ilk günden bugüne AK Parti olarak her zaman sahada ve vatandaşlarımızla iç içe olma geleneğimiz sürdürüyoruz. Biz sadece seçimden seçime sahaya çıkıp vatandaşın ve esnafın halini ve hatırını soran bir parti değiliz. Her zaman milletiyle iç içe, gönül gönüle olan AK Parti halkın arasında, halkla birlikte Türkiye’nin emin adımlarla 2023 hedeflerine ilerlemesini amaçlayan bir partidir. Biz milletimiz ile olan gönül bağımızı koparmadan her fırsatta bir araya gelmeye gayret ediyor, talepleri kendilerinden dinlemeye özen gösteriyoruz. Gittiğimiz her ortamda halkımızın teveccühü de bizlere ayrı bir güç veriyor. Bizler de AK partinin temsilcileri olarak halkımızın bu teveccühüne layık olmak için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER