salgında en büyük mücadeleyi sağlık çalışanlarımız sergiliyor

salgında en büyük mücadeleyi sağlık çalışanlarımız sergiliyor

İl Sağlık Müdürü Dr. Kerim Yeşildağ beraberindeki heyet ile birlikte Belediye Başkanı Evren Dinçer’i ziyaret etti. Başkan Dinçer, pandemi sürecinde salgını önlemek için gecesini gündüzüne katan fedakâr sağlık çalışanlarına bir kez daha teşekkür etti.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına karşı Aksaray’da etkili bir mücadele sürerken İl Sağlık Müdürü Dr. Kerim Yeşildağ, kendilerine her konuda destek olan Belediye Başkanı Evren Dinçer’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, salgın nedeniyle sorumlulukları artan sağlık personeline büyük görevler düştüğünü aktardı. Başkan Dinçer, konuşmasının devamında içinde bulunduğumuz pandemi sürecini değerlendirerek “Ülkemizde olduğu gibi şehrimizde salgın nedeniyle sokağa çıkma kısıtlaması uygulanıyor. Bu süreçte en çok mesai yapan ve en çok risk grubunda bulunan meslek grupları arasında Doktorlar ve sağlık çalışanları bulunuyor. Zaman zaman ailelerinden uzak kalmaya bile göze alan çağlık çalışanlarımızın özverili çalışmasına millet olarak şahitlik ediyoruz. Bu konuda emeklerini hiçbir zaman esirgemeyen doktorlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Yerel yönetimler olarak sağlık çalışanlarımıza her konuda destek vermeye hazır olduğumuzu buradan belirtmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Dinçer, herkesi tedbirli olmaya davet ederek “Bizim en güçlü silahımız alacağımız tedbirlerdir” diyerek maske, mesafe ve hijyen konusuna dikkat çekti.

Sağlık Müdürü Dr. Kerim Yeşildağ, Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Sağlık İl Müdürlüğü bahçesine kurulan çorba evinden sağlık çalışanları ve hasta yakınlarına her gün sıcak çorba ikramı yapılmasını memnuniyetle karşıladıklarını ifade ederek sağlık çalışanları adına Başkan Dinçer’e teşekkür etti.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER